Medifamilian johto ja hallinto

Medifamilian johto ja hallinto koostuu seuraavista henkilöistä:

Tiina Tirkkonen
toimitusjohtaja
p. 050 301 3248
tiina.tirkkonen@coronaria.fi

Anne Kunelius
ylilääkäri
p. 050 591 5783
anne.kunelius@coronaria.fi

Piia Haukilahti
palvelupäällikkö avokuntoutuspalvelut, Oulu
p. 044 765 2612
piia.haukilahti@coronaria.fi

Heli Sitari
palvelupäällikkö avokuntoutuspalvelut, Tampere
p. 044 7660 680
heli.sitari@coronaria.fi

Sari Ronkainen
palvelupäällikkö laitoskuntoutuspalvelut, Oulu
p. 044 714 7092
sari.ronkainen@coronaria.fi

Heidi Kunelius
markkinointikoordinaattori, johdon assistentti
p 044 569 4355
heidi.kunelius@coronaria.fi

Löydät eri palveluista vastaavat henkilöt ja heidän yhteystietonsa kyseisen palvelun kohdalta.

Jos olet kiinnostunut työskentelystä Medifamiliassa, voit ottaa yhteyttä tiina.tirkkonen@coronaria.fi.