Olemme osa Coronariaa

Yksilöllisten kuntoutusjaksojen yhteyshenkilöt – käänny tarvittaessa puoleemme

Yksilöllisten kuntoutusjaksojen yhteyshenkilöiden puoleen voit kääntyä, jos sinulla on kysyttävää kuntoutusjaksoista tai Medifamilian toimintatavoista.

Yksilöllisten kuntoutusjaksojen yhteyshenkilöitä ovat:

Oulu, aikuiset:

Tiimivastaava, fysioterapeutti Virve Heikkilä
p. 050 591 5784
virve.heikkila@coronaria.fi 

Oulu, Lasten- ja nuorten jaksot:

Aluepäällikkö, Liisa Pesola
p. 044 788 8894
liisa.pesola@coronaria.fi

Oulu:

Aluepäällikkö, Liisa Pesola
p. 044 788 8894
liisa.pesola@coronaria.fi

Nokia:

Aluepäällikkö, Heli Sitari
p. 044 7660 680
heli.sitari@coronaria.fi

Nokia, Lasten- ja nuorten jaksot:

Tiimivastaava, Anna-Stiina Vaahtera
p. 040 186 8849
anna-stiina.vaahtera@coronaria.fi

Nokia, aikuiset:

Tiimivastaava, Anu Turunen
p. 040 677 0740
anu.turunen@coronaria.fi

Helsinki:

Tiimivastaava, Paula Kempas
p. 044 045 0258
paula.kempas@coronaria.fi

Hyvinkää, aikuiset ja lapset

Tiimivastaava, Marjo Niemi
p. 040 842 8196
marjo.niemi@coronaria.fi