Olemme osa Coronariaa

Yksilöllisten kuntoutusjaksojen yhteyshenkilöt – käänny tarvittaessa puoleemme

Yksilöllisten kuntoutusjaksojen yhteyshenkilöiden puoleen voit kääntyä, jos sinulla on kysyttävää kuntoutusjaksoista tai Medifamilian toimintatavoista.

Yksilöllisten kuntoutusjaksojen yhteyshenkilöitä ovat:

Oulu, aikuiset:

Tiimivastaava, fysioterapeutti Virve Heikkilä
p. 050 591 5784
virve.heikkila@coronaria.fi 

Oulu, Lasten- ja nuorten jaksot:

Tiimivastaava, sosionomi Liisa Pesola
p. 044 7888 894
liisa.pesola@coronaria.fi

Oulu:

Aluepäällikkö, Annika Karjalainen
p. 044 714 7092
annika.karjalainen@coronaria.fi

Nokia:

Aluepäällikkö, Heli Sitari
p. 044 7660 680
heli.sitari@coronaria.fi

Helsinki:

Tiimivastaava, Paula Kempas
p. 044 045 0258
paula.kempas@coronaria.fi

Hyvinkää, aikuiset:

Tiimivastaava, Antti Kallioniemi
p. 040 671 5478
antti.kallioniemi@coronaria.fi

Hyvinkää, lapset:

Tiimivastaava, Hanna-Maija Simola
p. 040 6109 057
hanna-maija.simola@coronaria.fi