Medifamilian johto ja hallinto

Medifamilian johto ja hallinto koostuu seuraavista henkilöistä:

Arto Lamberg
Toimitusjohtaja
p. 050 400 1108
arto.lamberg@coronaria.fi

Tiina Tirkkonen
Ylilääkäri
p. 050 301 3248
tiina.tirkkonen@coronaria.fi

Anne Kunelius
Vastuulääkäri
p. 050 591 5783
anne.kunelius@coronaria.fi

Heli Sitari
Palvelujohtaja
p. 044 766 0680
heli.sitari@coronaria.fi

Katri Ojala
Aluepäällikkö, Nokia, Tampere
p. 040 649 2505
katri.ojala@coronaria.fi

Liisa Pesola
Aluepäällikkö, Oulu, Kuopio
p. 044 788 8894
liisa.pesola@coronaria.fi

Tanja Karjalainen
Aluepäällikkö, Hyvinkää, Helsinki
p. 040 583 5498
tanja.karjalainen3@coronaria.fi

Löydät eri palveluista vastaavat henkilöt ja heidän yhteystietonsa kyseisen palvelun kohdalta.

Jos olet kiinnostunut työskentelystä Medifamiliassa, voit olla yhteydessä Medifamilian aluepäälliköihin. Yhteystiedot löytyvät yläpuolelta. Kaikki Medifamilian ja Coronarian avoimet työpaikat löydät täältä.